AKCESORIA MALARSKIE KAEM

 
OPIS PRODUKTU

Zachęcamy do zakupu produktów firmy KAEM w atrakcyjnych cenach.

WARUNKI

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

FARBA DULUX EASY CARE PLAMOODPORNA MAT KOLORY 2,5L

 

W cenie 54,50zł brutto

OPIS PRODUKTU

Dulux EasyCare to pierwsza na rynku plamoodporna farba wewnętrzna do ścian i sufitów o rewolucyjnych właściwościach hydrofobowych. Dzięki specjalnej powłoce farba odpycha wodę oraz wszelkie płynne zabrudzenia nie pozwalając im przeniknąć w głąb powierzchni. Tworzy matowe powłoki o najwyższej odporności na plamy, a ich usuwanie jest dziecinnie łatwe.

WARUNKI

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

SADOLIN DEKOR IMPREGNAT SKANDYNAWSKI 1L

 

W cenie 34,50zł brutto

OPIS PRODUKTU

Sadolin Lakierobejca Dekor Dekoracyjna Wewnętrzno-Zewnętrzna to wodorozcieńczalna lakierobejca do ochrony i dekoracji drewnianych powierzchni wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Tworzy powłoki o satynowym wykończeniu, podkreślające naturalne piękno malowanego drewna i nadające bardzo trwały efekt dekoracyjny.

Nowoczesne i modne kolory lakierobejcy nadają wewnętrznym powierzchniom drewnianym wyjątkowy styl. Szybkoschnąca i niskozapachowa formuła pozwala na bezpieczną i łatwą aplikację wewnątrz pomieszczeń. Pomalowane powierzchnie są suche w dotyku już po 3 godzinach.

WARUNKI

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Produkty w promocji można zakupić tylko i wyłącznie za pośrednictwem sprzedaży internetowej. Nie ma możliwości odbioru osobistego produktów promocyjnych w naszych oddziałach.

X